Neurologická ambulancia Neurogram

DomovSieť špecialistov » Neurologická ambulancia Neurogram

MUDr. Andrea Hergottová
MUDr. František Cibulčík

Nadštandardná neurologická ambulancia s individuálnym prístupom. Neurologické vyšetrenie odporúčame, ak máte bolesti chrbta, bolesti hlavy, točenie hlavy "závrate", bolesti v končatinách, mravenčenie alebo necitlivosť rúk a nôh, tras a nepokoj končatín, kŕče v končatinách, slabosť a nešikovnosť končatín, úbytok svalstva, neistá chôdza, prekonaná cievna mozgová príhoda "porážka", zábudlivosť a zmeny správania.

Poskytované služby:

špecializovaná diagnostická a terapeutická činnosť v odbore neurológia: obaja lekári tohto pracoviska majú bohaté skúsenosti zo špičkových klinických pracovísk, čo je zárukou vysokej odbornosti prístupu

špecializovaná konzultačná činnosť: ambulancia poskytuje konzultácie s podrobným posúdením predchorobia, údajov od príbuzných, objektívneho nálezu, doteraz urobených vyšetrení a liečebných postupov s návrhom ďalšieho postupu vyšetrovania a liečby najmä v oblasti parkinsonizmu a jemu podobných ochorení, diagnostiky a liečby bolestí hlavy, bolestí chrbta s vyžarovaním do končatín alebo bez neho, stavov po cievnych mozgových príhodách a v oblasti ochorení periférnych nervov a svalov ktoré sa môžu prejavovať rôznymi ťažkosťami ako napríklad slabosťou, tŕpnutím, pocitom pálenia, elektizujúcich šokov, necitlivosti atd.

elektromyografické vyšetrenie: vyšetrenie vodivosti periférnymi nervami odhaľujúce a upresňujúce poruchu funkcie periférnych nervov a nervosvalového prevodu,  vyšetrenie autonómneho nervového systému – sympatiková kožná odpoveď, polygrafické vyšetrenie – tras, dystónie. Vyšetrenie Vám urobia školení skúsení pracovníci s dlhodobou klinickou praxou.

infúzna terapia: podávanie infúzií v príjemnom prostredí pod dohľadom zdravotníckeho personálu. Najčastejšou príčinou podávania infúzií sú bolestivé stavy pri ochoreniach chrbtice, poškodení periférnych nervov pri cukrovke, závraty.

aplikácia botulotoxínu typ A: zmiernenie mimických vrások na tvári, odstránenie nežiadúceho potenia na dlaniach , chodidlách a v podpazuší

   

 

 

Doplnkové informácie:

  • Jazyky: angličtina, nemčina
  • Zdravotné poisťovne: Všeobecná zdravotná poisťovňa

Kontakt:

Zdravotné stredisko
Kvačalova 26-28
821 01 Bratislava

Telefón:02/209 100 13
Mobil: 0917 364 080
E-mail: neurogram [at] neurogram [dot] sk

web stránka: www.neurogram.sk
kde nás nájdete - mapa