Mind&Body centrum

Domov » Mind&Body centrum

Náš tím

                  MB team

 

Cieľom Mind&Body zdravotného centra je ponúknuť celostný prístup v starostlivosti o zdravie v rozsahu konvenčných, aj alternatívnych medicínskych postupov.   

V diagnostike aj terapii kladieme dôraz na prepojenosť duševných a telesných procesov, na veľkú individuálnu odlišnosť každého jedinca, ktorá vyžaduje aj veľmi individuálny prístup ku zdraviu, k interpretácii príznakov aj k liečbe.

K dispozícii sú vám služby holisticky a psychosomaticky orientovanej všeobecnej lekárky pre dospelých, psychológov a psychoterapeutov, osteopatky, Feldenkrais terapeutky, kraniosakrálneho terapeuta a shiatsu terapeutky. Všetky metódy sa vzájomne dopĺňajú a obvykle je pri komplexnejších problémoch vhodné využívať viacero z nich a súčasne pôsobiť na dušu aj telo.

Sme presvedčení, že vy sami toho viete o svojom zdraví a tele najviac a ste to práve vy, kto môže pre vaše zdravie urobiť najviac. Preto kladieme veľký dôraz na komunikáciu, na lepšie vnímanie svojho tela, na schopnosť uvedomovať si a vyjadrovať svoje pocity a emócie a najmä na návrat k prirodzenosti.  

Snažíme sa nájsť príčinu problému a neriešiť iba príznaky, ako to obvykle robieva klasická medicína. Samozrejme nie sme kúzelníci a najviac sa nám darí uspieť, keď aj vy sami chcete a ste ochotní pre svoje zdravie urobiť viac, než len hltať tabletky.  Preto naša starostlivosť možno nie je pre každého, ale najmä pre toho, kto je ochotný byť sám sebou, postaviť k svojmu životu aktívne a vykročiť (s našou podporou) v ústrety vývoju a zmenám vo svojom živote.

Ktoré zdravotné problémy je možné riešiť (a vyriešiť) v Mind&Body centre?

Takmer všetky, ktoré nie ste schopní zlepšiť vlastnými silami a s pomocou konvenčnej medicíny. Či už ide o opakované infekty dýchacích alebo močových ciest, autoimunitné ochorenia, bolesti pohybového aparátu a aj rôzne iné (najmä tie, ktoré nemajú organickú či jasne zdôvodniteľnú príčinu), srdcovo-cievne ochorenia (vysoký tlak, búšenie srdca, točenie hlavy, nekardiálne bolesti na hrudi,..), funkčné tráviace poruchy, hormonálne problémy, chronická únava, problémy so spánkom, iné ťažkosti psychického charakteru (poruchy nálady, strachy a úzkosti, panické ataky,.) a mnohé ďalšie.        

Čo vám ešte ponúkame?

-          Dôsledný a individuálny prístup

-          Rešpekt k vašej individualite

-          Otvorenosť, priateľský prístup a dobrú náladu

-          Komunikáciu na úrovni

-          Spoluprácu viacerých odborníkov konvenčnej aj alternatívnej terapie

-          Spoluprácu s odborníkmi mimo nášho centra

-          Aktivity Mind&Body klubu: prednášky, workshopy, cvičenia, stretnutia, kultúrne a  spoločenské aktivity, tvorivé činnosti a mnoho ďalšieho

-          Vyšetrenie bez čakania – možnosť objednať sa na každý termín telefonicky alebo online

-          Dobrú dostupnosť v širšom centre mesta s možnosťou parkovania

-          Komunikáciu aj v anglickom jazyku

 

Aktivity pre firmy

  • Celoročná starostlivosť o zamestnancov
  • Preventívne prehliadky rôzneho rozsahu
  • Dni zdravia (telesného aj duševného)
  • Prezentácie a workshopy (škola chrbta - ergonómia pracoviska, manažment stresu, nácvik relaxačných cvičení na pracovisku,..)
  • Komplexný celoročný zdravotný program vrátane pravidelných športových a teambuildingových aktivít -na mieru podľa Vašich požiadaviek.

 

Možnosti platby:

● Hotovosť, platobná karta, na faktúru.

● M&B darčekový poukaz

Upozornenie: Väčšina terapeutov pôsobiacich v Mind&Body centre pôsobí formálne nezávisle na spoločnosti Mind&Body s.r.o. a platbu za ich služby je možné realizovať len v hotovosti priamo terapeutovi.