Hľadáme novú sestru a recepčnú!

Domov » Hľadáme novú sestru a recepčnú!
Na pozíciu zdravotnej sestry, recepčnej a tak trochu "dievčaťa pre všetko" hľadáme šikovnú a príjemnú adeptku od decembra 2017, prípadne januára 2018.
Hľadáme novú sestru a recepčnú!

Aká je naša predstava ideálnej kandidátky?

Príjemná, milá, šikovná, s akčným nasadením a nadšením pre nové veci, s organizačnými schopnosťami a dobrými komunikačnými zručnosťami, pre ktorú žiadny problém nie je príliš veľký :-) Privítame samozrejme aj zmysel pre humor :-)

Veľkou výhodou je znalosť angličtiny aspoň na základnej komunikačnej úrovni (slovom aj písmom), záujem o psychológiu, alternatívnu medicínu, liečivé bylinky a podobne.

Súčasťou práce je práca sestry na všeobecnej ambulancii (odbery, EKG, práca s elektronickou aj papierovou dokumentáciou,..), práca na recepcii (osobná a telefonická komunikácia s klientmi, informovanie o programoch, objednávanie, práca s kasou) a potom všeličo ostatné, čo je pre chod ambulancie a centra potrebné, vrátane práce na vízii, propagácii a podpore aktivít centra.

Ide o prácu na skrátený úväzok, ktorého rozsah záleží na dohode a a schopnostiach kandidátky. Od toho sa bude tiež odvíjať mzda.

 

Ak Vás táto pozícia zaujala a chceli by ste sa o ňu uchádzať alebo vedieť viac, pošlite Váš životopis alebo Vaše otázky MUDr. Lenke Bachratej na mail

lenka [dot] bachrata [at] mindandbody [dot] sk.