Nové programy a cenník od 4.2.2019

Domov » Nové programy a cenník od 4.2.2019
Nové programy a cenník od 4.2.2019

Od 4.2.2019 sú v platnosti nové programy a nový cenník, ktorými sa ukončuje platnosť doterajších programov a cenníka.

Nové programy, služby a ich cenník si môžete pozrieť tu.

Cenník ostatných služieb poskytovaných v rámci všeobecnej ambulancie je možné nájsť v menu (Cenník služieb).


AKO SA STAŤ NOVÝM KLIENTOM V CELOROČNÝCH PROGRAMOCH M&B?

Prečítajte si prosím dôsledne nasledovné pokyny.

Aktuálne máme kapacitu len na prijatie obmedzeného počtu nových klientov. Keďže naša starostlivosť je zameraná na celostný a psychosomatický prístup, uprednostňujeme klientov so záujmom o tento druh prístupu a najmä o komplexnú starostlivosť v MB Komplet programoch.

Ak ste sa rozhodli stať sa naším klientom, postup je nasledovný:

1. cez náš online objednávací systém sa prosím objednajte na "Vstupné vyšetrenie - nový klient" (prípadne aj telefonicky na čísle recepcie 0903 534 112). Pri tomto prvom stretnutí sa zameriavame najmä na administratívne záležitosti - výber programu, podpis zmuvy a vyžiadanie dokumentácie od predchádzajúceho lekára. Súčasťou je tiež krátka konzultácia s lekárom, ktorá môže pomôcť pri výbere programu. 

K tejto úvodnej konzultácii si prosím prineste kartičku poistenca, občiansky preukaz a meno a adresu predchádzajúceho lekára

2. po výbere programu klienta objednávame na prvú preventívnu komplexnú prehliadku, ktorá má mierne odlišný rozsah podľa typu programu - v Komplet programoch je širšia a viac psychosomaticky zameraná než vo Flexi programoch. 

3. ďalej prebieha program podľa rozsahu a dohody medzi klientom a lekárom. 

Upozornenie: iný než uvedený postup pri registrácii nového klienta je možný len výnimočne, a to len po predchádzajúcej dohode! V každom prípade ale platí, že všetky dokumenty je potrebné podpísať v jeden deň a v rovnaký deň je potrebné aj zaplatiť ročný poplatok za zvolený program a súvisiace služby. Až po podpise dohôd sa zo záujemcu stáva náš klient a môže využívať naše služby.

Preventívne zdravotné výkony uhrádzané zo zdravotného poistenia môže klient využívať až po doručení jeho dokumentácie od predchádzajúceho lekára a informácie o dátume, ku ktorému tento lekár klienta odhlásil zo svojej starostlivosti.

 

PrílohaVeľkosť
uvod_do_programov_2019.pdf568.9 KB
mb_programy_a_cennik_od_2_2019.pdf817.25 KB